آب و هوا

اوقات شرعی

روپوش خضرا

شرکت تولیدی تبيان طب ديبا  در زمینه تولید انواع البسه پزشکی (روپوش سفید پزشکی ، ست های سبز و آبی جراحی ، البسه خدماتی و رستورانی سفید و رنگی ، لباس کار سورمه ای و طوسی و ...)  یکی از تامین کننده های اصلی پوشاک جامعه پزشکی و خدماتی در ایران می باشد . این واحد از سال 1356     تا کنون مشغول به کار بوده و همواره در جهت جلب رضایت مصرف کننده گان تلاش نموده است . از سال 1380 تمام محصولات این واحد با نام دیبا عرضه می گردد و از ابتدای سال 1396 محصولات صادراتی این شرکت با نام تجاری " خضرا " عرضه گردید.
 یکی از مهمترین مشخصه های این واحد نظارت مستمر بر کیفیت محصولات تولید شده و نیز کاهش هزینه های تولید جهت رفاه بیشتر مصرف کنندگان می باشد .
بر پایه همین رویکرد شرکت در سال 1393 با پیاده سازی الزامات وزارت محترم بهداشت (GMP) و اجرای سیستمهای بین المللی مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ، موفق به دریافت  استانداردهای   ISO 13485 و ISO  9001  از شرکت معتبر BRS آمریکا  (تایید شده توسط سازمان ملی استاندارد ایران NACI) گردید .
وجود تنوع اقلام تولیدی و سطح بالای کیفیت همواره یکی از اهداف برنامه ریزی شده مد
یران شرکت بوده و همواره استفاده از مواد اولیه با کیفیت ، نظارت بر خط تولید محصولات و کاهش قیمت فروش محصولات مد نظر مسئولان شرکت قرار دارد .

""ما ثابت کرده ایم  که  علاوه بر کیفیت محصولات با  رعایت الزامات قانونی تجهیزات پزشکی می توانیم از ورود هرگونه آلودگی توسط البسه پزشکی و بهداشتی به محیط هایی که با سلامت جامعه در  تماس هستند جلوگیری نماییم.""